Większa rodzina – Większy samochód

0
219

Gdy powiększa się nam rodzina, warto pomyśleć o odpowiednim środku transportu. Sportowe samochody nie sprawdzają się tak dobrze, gdy trzeba zamontować w nich fotelik dla dziecka, a w bagażniku schować zakupy na nadchodzący tydzień. Dobrze jest wybrać pojazd, odpowiadający naszym potrzebom. Zakup sfinansować pomogą nam firmy leasingowe.

Oferty znajdziesz w sieci

Jeśli interesuje nas leasing auto używane możemy znaleźć w sieci wiele takich ofert. Wymagania stawiane przez większość firm są jednak trudne do spełnienia. Mówią one o wieku samochodu, wkładzie własnym czy sprzedającym. Aby uzyskać pozytywną decyzję leasingową, musimy spełniać wszystkie stawiane przez leasingodawcę warunki. Pojazd musi pochodzić ze sprawdzonego źródła. Za takie uznawane są komisy autoryzowane przez producentów. Dodatkowo samochód nie może być starszy, niż 5 lat i nie powinien mieć zbyt dużego przebiegu. Im starsze auta, tym szybciej stracą na wartości, poprzez eksploatację. Klient decydując się na taki zakup powinien również wziąć pod uwagę wkład własny. Firmy leasingowe wymagają udziału w transakcji na poziomie 20-30% wartości zakupu.

Przyglądaj się uważnie ofertom

Leasing samochodowy dla osób fizycznychWarto dobrze zapoznać się z produktami, oferowanymi przez konkretne firmy leasingowe. Okazuje się bowiem, że wśród nich możemy znaleźć prawdziwe perełki. Na tle innych znacznie wyróżnia się CLS. To firma, która posiada oddziały oraz przedstawicieli w całej Polsce. Po przeprowadzonych badaniach, okazało się, że Polacy chcą kupować starsze auta, przy niższym wkładzie własnym. CLS dostosowało więc swoją ofertę do możliwości finansowych klientów. Leasing samochodowy dla osób fizycznych można więc otrzymać na nawet 10-letni pojazd. Eksperci firmy zajmą się darmową wyceną wartości auta. Nie unikniemy wkładu własnego. W tym przypadku jednak wynosi on zaledwie 10%. Poza tym firma ta sfinansuje zakup samochodów z każdego komisu, a nawet od osób prywatnych. Wszystkim działaniom towarzyszy uproszczona procedura. Oznacza to minimum formalności dla klienta, który nie musi dostarczać wielu dokumentów do siedziby leasingodawcy.

Wygoda i komfort

Decydując się na leasing, zaoszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i czas. Jeśli finansujemy zakup samochodu kredytem bankowym, często musimy jeździć w wiele miejsc i dostarczać mnóstwo dokumentów. Do tego dochodzi jeszcze rejestracja pojazdu i oczekiwanie w długich kolejkach. Jeśli korzystamy z opcji leasingu – to wszystko nas omija. Nie jesteśmy formalnie właścicielami samochodu. Z tego względu od dilera, z komisu lub od sprzedającego odbiera go przedstawiciel firmy leasingowej. On również załatwia wszelkie formalności w urzędzie komunikacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj