Samochody dla firm z niewielkim budżetem

0
432
Samochody dla firm z niewielkim budżetem

Firmy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność nie zawsze dysponują pokaźnymi budżetami. Zazwyczaj biznes rozkręca się powoli, stopniowo zyskując większe przychody, ale i więcej inwestując. Bez wątpienia każdemu przedsiębiorstwu przyda się samochód. Jak go zdobyć, dysponując skromnymi środkami?

Odpowiedzią jest leasing samochodu osobowego używanego. Możemy znaleźć naprawdę wiele perełek, które pochodzą z drugiej ręki. Do niedawna firmy leasingowe nie chciały finansować takich zakupów. Dziś niektóre robią to niechętnie, a inne są otwarte na potrzeby klientów. Wśród ofert wartych uwagi, znajdują się produkty firmy CLS. Ten leasingodawca wyraźnie wyróżnia się na rynku.

Po pierwsze, zezwala na zakup starszego auta. W interesie klienta i leasingodawcy jest oczywiście to, aby samochód był jak najmłodszy. W tej chwili większość firm decyduje się sfinansować zakup 5-latków. W CLS uzyskamy leasing na 10-letnie auto. Przed wyborem pojazdu, musimy jednak zwrócić uwagę na jego stan techniczny oraz przebieg. Samochód, który ma na liczniku setki tysięcy kilometrów, będzie wymagał większych nakładów finansowych i szybciej straci na wartości.

leasing na auta używanePo drugie, nie żąda od nas wysokiego wkładu własnego. Gdy rozkręcamy biznes i decydujemy się na leasing na samochód używany, z pewnością, nie chcemy lub nie mamy zbyt wysokich środków na koncie. Większość leasingodawców oczekuje wkładu własnego na poziomie sięgającym nawet 30%. CLS wymaga 10% udziału finansowego swoich klientów w tego typu transakcji.

Po trzecie, w wielu przypadkach leasing na auta używane uzależniony jest od tego, w jakim miejscu chcemy dokonać zakupu. Preferowane są komisy, które prowadzone są przez dilerów nowych samochodów, autoryzowane przez producentów. W przypadku wspomnianej ogólnopolskiej firmy, nie ma takich wymogów. Ten leasingodawca zezwala na zakup aut, pochodzących z komisów lub od osób prywatnych.

Do tego nie musimy martwić się o rzeczoznawcę, który wyceni wartość samochodu, który nas interesuje. Eksperci zrobią to bezpłatnie, w ramach oferowanego produktu. Firmy leasingowe stosują również uproszczone procedury leasingu. Oznacza to, że klienci nie muszą martwić się o formalności. Wymaga się od nich dostarczenia minimum dokumentów. Agenci zajmują się odbiorem samochodu od sprzedawcy oraz zarejestrowaniem go w odpowiednich urzędach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj