Jak stworzyć bazę kontrahentów w programie LoMag?

0
251
Odszkodowanie i zadośćuczynienie nie podlegają opodatkowaniu

System do obsługi magazynu niezbędny jest w każdym przedsiębiorstwie, które dąży do wzrostu efektywności pracy. Nowoczesne oprogramowanie pozwala sprawniej, a przede wszystkim skuteczniej kierować obiektami magazynowymi. Dzięki niemu można błyskawicznie reagować na wszelkie błędy oraz nieprawidłowości, które pojawiają się podczas codziennej pracy. Warto również wspomnieć, że narzędzie może być zainstalowane na dowolnej ilości urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych. Sprawia to, że osoby zarządzające mają dostęp do niezbędnych informacji w każdym miejscu.

Program magazynowy gwarantuje również znaczącą oszczędność czasu. Ważne jest jednak to, aby już na samym początku stworzyć własną bazę towarów oraz kontrahentów. Jest to niezbędne do błyskawicznego tworzenia dokumentacji magazynowej. Wystarczy jedynie wskazać właściwego kontrahenta z listy – nie ma konieczności ręcznego wprowadzania danych, co przyspiesza proces wystawiania dokumentu, a także niweluje ryzyko pomyłki.

Uruchamiamy program magazynowy, a następnie wskazujemy magazyn, w którym będziemy pracować. Klikamy w Kontrahenci – Odbiorcy / Dostawcy / Pracownicy. Wszystko zależy od tego, do jakiej grupy zalicza się dany kontrahent. Po wskazaniu odpowiedniej zakładki pojawi nam się lista wszystkich kontrahentów danego typu. To właśnie tutaj możemy dodać nowego kontrahenta do bazy oprogramowania. Okienko wywołamy również naciskając skrót ALT + D. Warto wspomnieć, że jeden kontrahent może znajdować się w kilku grupach. Dzieje się tak w przypadku, gdy odbiorca jest jednocześnie dostawcą. Zdefiniowanie kontrahenta nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy jedynie wprowadzić najważniejsza dane, a następnie je zatwierdzić. Zostaną one automatycznie zapisane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj